Mateřská škola Malkovského, příspěvková organizace

Malkovského 587, 199 00 Praha 9 – Letňany, IČ: 71294597

Mateřská škola Malkovského, příspěvková organizace

Malkovského 587, 199 00 Praha 9 – Letňany, IČ: 71294597

INFORMACE K ZÁPISU 2022/2023

Vážení rodiče, 

pokud budete chtít v rámci vyzvednutí Rozhodnutí o nepřijetí osobně mluvit s ředitelkou, bude v kanceláři přítomna ve čtvrtek 25.5. do 12:40. Poté bude  k dispozici její zástupkyně, která vám podá také veškeré informace včetně dalšího postupu
a výhledu.

Děkujeme za pochopení.

Formular_zastaveni_rizeni.pdf – k nahlédnutí zde

Rozhodnuti-seznam-prijatych.pdf – k nahlédnutí zde

Informační schůzka pro rodiče přijatých dětí se bude konat 21.6.2023 v 16 hod v MŠ Místecká. Místo bude označeno. Schůzka bude probíhat bez dětí.

Den otevřených dveří se bude konat na všech budovách Mateřské školy Malkovského dne 11.4. a 12.4.2023 v 10:00 hod. Žádáme zákonné zástupce, aby zvážili přítomnost svých dětí. Den otevřených dveří je řízená prohlídka prostor mateřské školy a hraní dětem ve třídách nebude umožněno.

Zápis do Mateřské školy Malkovského se bude konat 3. a 4. května 2023.

Veškeré informace k zápisu budou začátkem dubna uveřejněny na webových stránkách školy.

Nejčastější dotazy k zápisu:

  • Mohu si u Vás rezervovat místo ve školce? Rezervace na místo ve školce neprovádíme. Přijetí dítěte do školky je pouze ve správním řízení.
  • Mohu přihlásit dítě mladší 3 let?  Přihlásit lze dítě od 2 let věku, pokud splňuje požadavky nástupu do mateřské školy. Informace na webu. V případě vydání rozhodnutí o nepřijetí končí správní řízení a nepřináší to výhodu pro další postup. (Platnost lékařského potvrzení je 3 měsíce!!!) https://www.msmalkovskeho.cz/provozni-informace/poprve-v-ms/
  • Je možné hlásit dítě v průběhu roku? Ano, pokud jsou volná místa v mš, je to možné. Kontaktujte ředitelku mš.
  • Mohu přihlásit dítě, když nemáme trvalý pobyt v Praze 9 – Letňany? Můžete, ale bodové ohodnocení vás zařadí na konec přijatých.
  • Mohu někam napsat preferovanou budovu? Ano, v žádosti to bude umožněno, ale neznamená to automatické vyhovění. Každá budova má jinou kapacitu volných míst a lze ji doplnit jiným složením dětí. (s ohledem na věk, národnost a pohlaví)
  • Mám kamaráda, a chci umístit svoje dítě s ním, co mám dělat? Přiložte tento požadavek na lístku k žádosti. Čím dřív tento požadavek víme, tím jistější je, že vyhovíme.
  • Kdy budeme mít informaci, kam dítě od září nastoupí? Výsledek budeme vědět v srpnu, protože musíme počkat na přijetí dětí do speciálních škol a dětí s odkladem školní docházky.