Mateřská škola Malkovského, příspěvková organizace

Malkovského 587, 199 00 Praha 9 – Letňany, IČ: 71294597

Mateřská škola Malkovského, příspěvková organizace

Malkovského 587, 199 00 Praha 9 – Letňany, IČ: 71294597

 • Školní rok 2022/2023 začíná 1.9.2022.
 • Školka se otevírá v 6:30 a zavírá v 17:00. Dítě si můžete vyzvednout po obědě od 12:30 – 13:00 a po spaní od 15:00 hod.
 • Provoz na jednotlivých třídách je uveden na nástěnkách jednotlivých tříd. (Zpravidla ve třídách v přízemí se děti schází a odpoledne rozchází, tady je provoz od 6:30 – 17:00. Ve třídách v patře je provoz od 7:30 – 16:00).
 • Seznamy dětí, do které třídy dítě nastoupí, budou na vstupních dveřích jednotlivých budov.
 • V případě, že Vaše dítě do školy 1.9. nenastoupí a nevíte do jaké třídy bude chodit, je nutné dítě omluvit na email cacka@msmalkovskeho.cz
 • Emaily do jednotlivých tříd budou k aktivní od 24.8.2022 na jsou uvedené na webových stránkách – zde omlouvejte děti v případě, že víte konkrétní třídu.
 • Prozatím nic neplaťte, školné a stravné budete platit, až obdržíte na třídě od paní učitelek lísteček s potřebnými informacemi /VS, SS, číslo účtu…/. Platby školného probíhají v září, lednu a květnu, nelze platit najednou na celý rok, jídelna je jiná organizace. Dítě bude mít stravu od začátku zabezpečenou.
 • Třídní schůzky budou v prvním celém zářijovém týdnu a jejich konkrétní termín bude 29.8. na webu školy.
 • Adaptace – individuální, nejlépe konzultovat s paní učitelkou, počítejte s tím, že ze začátku jsou ideální 2 hodiny, max dopoledne. Do třídy mohou rodiče 1. a 2.9., ale nedoporučuji to. Ideální postup je dát na konkrétní dobu, pak vyzvednout a strašně pochválit alespoň za něco. Krátké loučení a vždy s pravdivou informací.
 • Paní učitelky se musí věnovat dětem, moc dlouho nevyprávějte ve dveřích, počkejte až tam budou obě učitelky, což je od 10 hodin.
 • Do školky je zakázané nosit bonbony, lízátka, sušenky a jiné mlsání – prosím, respektujte to, na způsobu oslav se s Vámi na třídě učitelé domluví.
 • Prohlédněte si také informace : https://www.msmalkovskeho.cz/provozni-informace/poprve-v-ms/, https://www.msmalkovskeho.cz/omlouvani-deti/, https://www.msmalkovskeho.cz/skolne/, https://www.msmalkovskeho.cz/stravne/