Mateřská škola Malkovského, příspěvková organizace

Mateřská škola Malkovského, příspěvková organizace

Malkovského 587, 199 00 Praha 9 – Letňany, IČ: 71294597

Kašparová Eva

Vždy jsem si přála, aby má práce byla i mým koníčkem. Práce, do které se těším a která mě naplňuje. To se mi v roce 2022 splnilo, kdy jsem začala pracovat v soukromé školičce jako vychovatelka.

V současné době jsem novou posilou týmu v MŠ Malkovského a pracuji zde jako pedagog. Za tuto příležitost jsem moc ráda. Těším se, že načerpám nové znalosti od zkušenějších pedagogů. Práci pedagoga beru jako poslání. Mým cílem a přáním je vytvořit dětem láskyplné, bezpečné a otevřené prostředí, kde se budou děti cítit spokojeně, sami sebou a budeme si moct vzájemně důvěřovat. To je základ pro růst každého dítěte. Každé dítě beru jako osobnost, snažím se mu porozumět, inspirovat, motivovat, podporovat. Snažím se být trpělivým průvodcem všech dětí a ukázat jim svět poznání, objevování
a dobrodružství.

Něco o mně : jsem maminkou 5ti letého syna. Mé dítě mě nabíjí neskutečnou energií, je mou inspirací a díky němu dokážu vidět svět v barevnějších odstínech. Ráda se koukám na věci očima dětí. Ve volném čase podnikám s rodinou různé výlety, jezdíme rádi na kole, nebo doma tvoříme. Také se držíme norského přísloví „Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení“ a když prší nevadí nám to, obujeme holinky a vyrážíme skákat do kaluží. Těšíme se z maličkostí, protože na maličkostech je postavený celý svět.