cloud

nabídka interaktivních programů ZDARMA

Milí rodiče,
nabízíme pro Vaše děti v těchto dnech naučné a zábavné programy v iŠkoličce Barevné kamínky. Program je vhodný pro všechny přístroje s Win 7-10, Android i iOS.
Přístup platný do 18.4.2020 nebo do odvolání.
Postup přihlášení:
1. otevřete prohlížeč Chrome a vstupte na naše stránky www.hrajeme-si.cz (jiný prohlížeč nepoužívejte!!, pokud Chrome nemáte, musíte nainstalovat)
2. přihlaste se tam vpravo nahoře jako: doma@metodickykabinet.cz a heslo je doma01
3. v modrém menu vstupte do “iŠkolička” pak zvolte růžové tlačítko “vstoupit do aplikace Moje iŠkolička”
Načte se aplikace a tam bude barevná první dlaždice Interaktivní programy, klikněte na obrázek šaška na dlaždici a tam najdete naše programy.
Po vstupu do vybraného programu klikněte na červené blikající šipky pro zvětšení na celou plochu, smajlík přečte dětem zadání.
Jedná se o vzdělávací programy, nikoliv o počítačové hry. Za normálních okolností jsou určeny pro pedagoga, který zná správnou metodiku práce. V této mimořádné situaci prosím dodržujte alespoň tyto základní didaktická pravidla:
Zásady práce:
– Dítě pracuje pokud možno pod vedením rodiče, nikoliv samo.
– Rodič začíná výuku povídáním o daném tématu a teprve poté přistupuje s dítětem k plnění úkolů.
– Rodič vybírá obtížnost úkolu a kontroluje správné splnění zadání.
– Jeden výukový blok by měl kvůli koncentraci a pozornosti dítěte trvat max. půl hodiny.
Publikoval

• Nezařazené