Aktuality

ŠKOLNÉ – MŠ Havířovská, Místecká a Příborská

!!! Od září 2022 bude pro budovu Havířovská, Místecká a Příborská nový účet pro zasílání plateb a nové variabilní symboly. Žádáme proto o zrušení trvalých příkazů a posílání školného jen na měsíce květen až červenec !!!

POTVRZENÍ O ÚHRADĚ ŠKOLNÉHO

Potvrzení o výši úhradě školného za rok 2021 si budou moci rodiče vyzvednout na třídách od 31.1.2022. Školné Děkujeme

inzerát

Hledáme paní na ÚKLID VE ŠKOLCE 

Hledáme paní na úklid ve školce na HPP. Dvě paní do nové budovy Škarvadova, jednu do budovy Škrábkových a jednu do nového pavilonu školky v ulici Havířovská. Nástup v posledním týdnu srpna 2022. V případě zájmu pošlete na sebe kontakt na email : ekonom@msmalkovskeho.cz

INZERÁT

Hledáme  UČITELKY / UČITELE  

s nástupem od 9/2022 (do nově postavené budovy mateřské školy). Odborná kvalifikace učitele vítána. V případě zájmu posílejte životopis na: cacka@msmalkovskeho.cz. Bližší informace:  273 132 002

Provozní doba

Pondělí – Pátek:   6:30 – 17:00

 

KONTAKTY