Aktuality

POTVRZENÍ O ÚHRADĚ ŠKOLNÉHO

Potvrzení o výši úhradě školného za rok 2021 si budou moci rodiče vyzvednout na třídách od 31.1.2022. Školné Děkujeme

Důležité informace k začátku roku

Důležité informace k začátku roku Školní rok začíná 1.9.2020 ve standardním režimu. ŠVP a RVP s informacemi jsou na webu školy. Pokud jde dítě do školky poprvé, doporučujeme přijít v čase 7:30 - 8:15, bude moci jít rovnou do své třídy a ke své paní učitelce. Délku...

INZERÁT

Hledáme paní na ÚKLID VE ŠKOLCE 

Hledáme paní na úklid ve školce na HPP. Dvě paní do nové budovy Škarvadova, jednu do budovy Škrábkových a jednu do nového pavilonu školky v ulici Havířovská. Nástup v posledním týdnu srpna 2022. V případě zájmu pošlete na sebe kontakt na email : ekonom@msmalkovskeho.cz

INZERÁT

Hledáme  UČITELKY / UČITELE  

s nástupem od 9/2022 (do nově postavené budovy mateřské školy). Odborná kvalifikace učitele vítána. V případě zájmu posílejte životopis na: cacka@msmalkovskeho.cz. Bližší informace:  273 132 002

Provozní doba

Pondělí – Pátek:   6:30 – 17:00

 

KONTAKTY