Kohoutová Martina

Jmenuji se Martina Kohoutová. V mateřské škole pracuji od roku 2017. Jelikož jsem sama maminkou dvou dětí, nejprve jsem pracovala jako asistent pedagoga, protože tato práce mi umožňovala kratší úvazek a já se ve volném čase chtěla věnovat i svým dětem, pomoct jim při prvních krůčcích ve škole a podobně. Děti trochu povyrostly a je na čase jim dát trochu důvěry a samostatnost, proto se mohu učitelské profesi věnovat na plno. Ráda se dále vzdělávám, nejen v oblasti pedagogiky a školství. Ráda poznávám nové děti a pracuji s nimi. Vždy se těším, co poznáme nového a kam nás cesta dovede. Mezi mé zájmy patří cestování a poznávání krás po České republice, ráda si přečtu dobrou knihu a odpočinu si na zahrádce nebo se zrelaxuji při pečení pro mé nejbližší. Největší můj zájem jsou a budou moje děti.