Prázdninový provoz 2024

Vážení rodiče, v přiloženém souboru naleznete rozdělení tříd na budovy během prázdninového provozu. PRAZDNINOVY PROVOZ, TŘÍDY NA JEDNOTLIVÝCH BUDOVÁCH

Schůzka rodičů přijatých dětí

Schůzka se uskuteční ve středu 19.6.2024 v 17:00 v jídelně ZŠ Tupolevova ! Omlouváme se za změnu času schůzky, ale museli jsme, vzhledem k hlášenému velmi teplému počasí, využít prostor mimo školku. Děkujeme za pochopení.

Výše úplaty pro školní rok 2024/2025

Vážení rodiče, v sekci školné naleznete výši školného a způsob plateb pro školní rok 2024/2025. Prosíme platby provádějte až na základě informací, které obdržíte začátkem září od paní učitelky ve třídě.

Pondělí – Pátek:   6:30 – 17:00

INZERÁT

Hledáme posily do našeho pedagogického kolektivu (nástup ihned nebo dle dohody). Odpovídající pedagogické vzdělání výhodou. V případě zájmu posílejte životopisy na adresu: cacka@msmalkovskeho.cz

INZERÁT

Hledáme kolegu/kolegyni na úklid do naší mateřské školy, nástup na školní rok 2024/2025 . Práce na plný úvazek.

V případě zájmu posílejte životopisy na adresu: personalista@msmalkovskeho.cz